segregatory producent
Reklama

Segregatory reklamowe – zainwestuj w wizerunek swojej firmy

Odpowiednio dobrane materiały reklamowe mogą sprawić, że Twoja firma uzyska profesjonalny wizerunek. Co wybrać? Postaw na takie produkty z logo, które będą miały praktyczne znaczenie. W tej roli świetnie sprawdzą się różne materiały drukowane, w tym segregatory reklamowe.

Kiedy warto zainwestować w segregatory?

Segregatory to jeden z podstawowych artykułów biurowych. Przeznaczone są do przechowywania dokumentacji jak faktury, rachunki, akta pracowników czy umowy.

Również mogą one służyć do innych celów, na przykład przekazywane są pracownikom czy klientom i kontrahentom. Wtedy segregator może być wykorzystany do przechowywania informacji o produktach, ofercie, czyli może służyć jako podręczny katalog.

Chociaż segregatory w różnych formatach i kolorach można kupić w każdym sklepie papierniczym, warto pomyśleć o zainwestowaniu w segregatory firmowe z logo. Wówczas są one wykonane na indywidualne zamówienie i zawierają wskazane przez klienta nadruki, na przykład logo jego firmy oraz charakterystyczne dla niej kolory.

Segregatory firmowe z logo – dlaczego warto?

Zamówienie segregatorów z logo nie jest związane z bardzo wysokimi wydatkami – gdy zostaną one zamówione wraz z personalizowanym projektem graficznym, ceny są zwykle tylko nieco wyższe od zwykłych segregatorów do zakupienia w sklepach.

Do dyspozycji są nie tylko duże segregatory przeznaczone na dokumenty w formacie A4, ale również można zamówić te o mniejszym, bardziej poręcznym formacie A5. Segregatory mogą być również uzupełnione o różne dodatkowe elementy, na przykład o kieszonki, etui. Oferujący segregatory producent może tedy dopasować e indywidualnie do życzeń klienta.

Zalety segregatorów z logo:

  • mają praktyczne zastosowanie
  • są dostępne w wielu wariantach do wyboru
  • zwiększają rozpoznawalność firmy
  • budują profesjonalny wizerunek
  • mają atrakcyjne ceny

Gdzie można kupić segregatory reklamowe?

Aby zamówić segregatory z logo, najlepiej skorzystać z pomocy drukarni, które specjalizują się w ich realizacji. Można otrzymać kompleksową pomoc, które obejmuje również przygotowanie projektu, aby segregator mógł prezentować się atrakcyjnie i godnie reprezentować przez to firmę.

Zamówienia na segregatory producent może przyjmować stacjonarnie, ale obecnie coraz częściej takie materiały zamawiane są również w internecie. Wtedy wystarczy tylko wypisać formularz i zapłacić za zakupy, a gotowe segregatory z logo według dostarczonego projektu będą wysłane pod adres zamawiającego. W ten sposób można również łatwo znaleźć ofertę o najniższej cenie.