Porady

Torby polipropylenowe na zamówienie – rodzaje, nadruk, zamówienie

Są wytrzymałe, ekologiczne i dodatkowo tanie – torby polipropylenowe są obecnie używane coraz częściej zamiast zwykłych toreb foliowych. Gdy szukasz sposobu na praktyczny i jednocześnie przyjazny dla środowiska gadżet reklamowy, postaw na torby polipropylenowe!

Czym wyróżniają się torby polipropylenowe?

Polipropylen jest tworzywem sztucznym. Chociaż nie ma on pochodzenia naturalnego, na przykład jak torba papierowa czy bawełniana, to jednak może z powodzeniem je zastępować. Torby tego typu często powstają także z recyklingowego polipropylenu, dlatego pozwalają na zredukowanie ilości śmieci wytwarzanych przez człowieka.

Torby z polipropylenu są grubsze od zwykłych toreb foliowych i mają one inną konstrukcję. Przypominają tkaninę, dlatego też często zdarza się, że torby polipropylenowe mylone są z torbami tkaninowymi. Taka konstrukcja powoduje, że torby te wyróżniają się również bardzo dużą wytrzymałością – można z powodzeniem przenosić w nich nawet duże ciężary, a dzięki temu mogą one również służyć na wiele lat.

Torby polipropylenowe – rodzaje

W użyciu znajdują się różnorodne torby polipropylenowe – http://kompol.pl/tagi/torby-pp/ które mogą być dopasowane specjalnie do swojego przeznaczenia.

Takie torby najczęściej używane są na zakupy. Mają one duże dno, dlatego ułatwiają ułożeniem w nim produktów. Długie albo krótkie uszy przyszywane do torby zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia podczas noszenia ciężkich przedmiotów. Dostępne torby mogą mieć orientację poziomą albo pionową.

Dodatkowo torby polipropylenowe są dostępne w różnych wzorach, na przykład mogą być wykonane z jednokolorowego materiału albo mogą być łączone z różnych materiałów, aby dzięki temu nadać im efektowny wygląd.

Reklamowe torby polipropylenowe z logo firmy

Ze względu na swoje właściwości przyjazne dla środowiska torby polipropylenowe mogą być świetnym pomysłem na gadżet reklamowy. Istnieje możliwość umieszczenia na nich nadruków zgodnie z życzeniem klienta, na przykład może być to logo firmy.

Dzięki temu taka wielorazowa torba może stać się nośnikiem przekazu reklamowego, a dzięki temu może ona również zwiększać rozpoznawalność firmy i budować jej wizerunek.

Torby polipropylenowe – gdzie zamówić?

Ze względu na swoją popularność torby polipropylenowe są obecnie oferowane przez wiele firm zajmujących się wytwarzaniem materiałów reklamowych – gadżetów, akcesoriów dla klientów biznesowych.

Z dostępnymi ofertami oraz cennikami toreb można zapoznać się bliżej na stronach internetowych ich producentów. Wielu z nich pozwala również na złożenie zamówienia przez internet.